Şirketimizin Geçmişi

Erenköy Koltuk Yıkama Fabrikası Kime Aittir? Kaç Yılında kuruldu?

2002 yılında hayata geçmiş olan Erenköy Koltuk Yıkama firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti ve yılların getirdiği tecrübelerin ışığında, yatak, yastık, yorgan, battaniye, halı, araç koltuğu ve koltuk takımlarını yıkama hizmetine devam etmektedir. Hem profesyonel hem de kurumsal bir firma olmanın ayrıcalıklarını müşterilerimizle paylaştığımız hizmetimiz sayesinde, %100 hijyen ve kaliteli temizlik yapmaktayız. Şirketimiz personel seçimlerinde ve makine kullanımlarında detaylı bir çalışma disiplinine sahiptir. Bu sayede hem çalışmalarımızı kaliteli hem de çalışma arkadaşlarımızı profesyonel hale getirmiş vaziyetteyiz. Müşterilerimize kaliteden ve hijyenden ödün vermeden sunduğumuz hizmetlerimizi, sorunsuz ve tam teçhizatlı yerine getirerek, temizlikten daha ötesini Erenköy hijyenik yıkama hizmetini sunmaktayız. Kaliteli malzeme kullanımı, zamanında teslimat ve hızlı yıkama hizmetlerinde profesyonel bir yere sahip olan firmamız, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli gelişmektedir. Yenilikçi ve tecrübeli yıkama hizmetlerinde, eşyaların yapısına göre kullanılması gereken makine ve deterjan özelliklerini test ederek, kısa zamanda sonuca ulaşacak şekilde seçimler yaparız. İstanbul’un her yerine hijyen ve temizlik taşıdığımız firmamız ve personelimiz sayesinde, yıllardan beri edindiğimiz tecrübelerle kaliteden ödün vermeden yıkama sektöründe çağ atlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı, düşük bütçeli ve kaliteli bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz için destek ekibimiz, temizlik ekibimiz ve firma kurucularımız da olmak üzere arz ve taleplerinizi her zaman dikkate almaya hazırız.

İstanbul’un En Profesyonel Koltuk Yıkama Firması
İstanbul’un en büyük koltuk yıkama firması olarak, İstanbul içi ve ilçeleri de olmak üzere şirketimizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sizlere hizmet vermekteyiz. Kalite ve hijyenden ödün vermeyen firmamız, koltuk yıkama işlemlerini bitkisel deterjanlar ve kaliteli makineler aracılığıyla yerine getirerek, %100 memnun kalacağınız bir temizlik hizmeti sunmaktadır. İstanbul Avrupa ve Anadolu yıkaması, koltuk yıkama hizmetleri için bir kıtadan diğer kıtaya hizmet taşır ve hijyen götürürüz. Kaliteden ve temizlik ürünlerinden kısmadan Erenköy koltuk yıkama uygun fiyat kaliteli hizmeti adresinizden alır ve adresinize getirir. Halı, koltuk, yatak, yastık, yorgan ve battaniye de olmak üzere ihtiyacınız olan temizlik için profesyonel ekip arkadaşlarımızla söz verdiğimiz tarihte, Anadolu yakasından Avrupa yakasına uzanan hijyen odaklı temizlik hizmetimizle bir telefon uzağınızdayız. Uygun fiyatlı, kaliteli ve hijyenden ödün vermeden sunduğumuz temizlik hizmetlerimiz, müşterilerimizin arz ve taleplerini dikkate alarak gerçekleşmektedir. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımız, adresinizden teslim alma ve adresinize teslim etme hizmetimizin yanı sıra İstanbul koltuk yıkama uygun fiyatlı temizlik alanlarında da öncü firmalardan biriyiz. Araç ve salon koltuk takımlarınızı ya da işyeri ve restoran gibi alanlarda kullandığınız bütün koltuklarınızı kısa zamanda bitkisel yöntemlerle yıkar, durular ve kurutarak adresinize teslim ederiz. Kalite ve hijyen odaklı halı yıkama firması olarak, müşterilerimize memnun kalacakları bir hizmet sunmaya özen gösteririz.

Çalışırken Fotoğraflarımız

Fiyat Alın!

Erenköy Koltuk Yıkama firmamızın sitemizdeki indiriminden yararlanın! Yapmanız gereken Adınız Soyadınız ve numaranızı aşağıda belirtmek. Erenköy Koltuk yıkama ile sizde mükemmel hizmetin tadını çıkarın.