Erenköy Koltuk Yıkama Hizmet Detayları


Sizlere Erenköy'de Koltuk Yıkama hizmeti sunarken, koltuklarınızın hangi aşamalardan geçtiğini bilmek hakkınız! Koltuklarınızın yıkama aşamalarını biraz incelemek gerekirse;

Koltuk Yapısına Uygun Araçlar


Koltuklarınız için en özel malzemeleri birleştirdik! Her koltuğun materyaline uygun temizlik ürünleri kullanıyoruz. Kumaş yapısı farklı olan koltuklarınızı temizlerken rengini soldurmadan, desenlere zarar vermeden yıkama yapıyoruz! Birkaç materyalin bir arada bulunduğu koltukların her bölümünü ayrı malzemelerle kimyasal içermeyen ürünlerle temizliyoruz! Bakteriler, maytlar ve tek hücreli canlıları koltuklarınızdan uzak tutuyoruz!

Hijyenik Malzeme Kullanımı


Temizlik işlemlerinde kullanılan malzemeler, solunum yoluyla havadan, deri yoluyla temas edilerek size zarar verebilir. Sürekli koltuğunuza oturduğunuzda zararlı partiküller havaya karışır. Ancak biz tamamen doğal, insan sağlığına zararsız malzemeler kullanıyoruz. Çünkü hijyen sağlamak için sağlığa zarar vermek gerekmiyor! Doğru malzemeleri, doğru yerde ve doğru oranlarda kullanmak işimizdeki yeteneğimiz ve başarımızın sırrı!

Kir Veya Lekeler için özel Yöntemler


Kirler gözle görülebilir, lekeler artık koltukların kumaşına işlemiştir. Ancak durun! Kir veya leke gördüğünüzde sıradan deterjanlarla temizlemeye çalışmayın, o zaman lekenin çıkmasını imkansız hale getirebilir, kirleri leke haline getirebilirsiniz. Bunu çoktan yaptıysanız da merak etmeyin! Biz en özel karışımlarla lekenin ve kumaşın cinsine uygun karışımı elde eder lekeleri söker alırız! Arayın hemen yetişelim!

Diğer Hizmetlerimiz

Erenköy Koltuk Yıkama fabrikası sizlerin koltuklarınızı yıkarken memnun ettiği gibi, Erenköy Halı Yıkama, Erenköy Yatak Yıkama, Erenköy Araç Koltuk Yıkama gibi alanlardada yardım sağlıyor!

Erenköy Halı Yıkama

Erenköy halı yıkama hizmetimiz, halılarınızın yapısı ve desenlerine göre ayrıcalıklı yıkama yöntemleri geliştirdiğimiz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Son dönemin en iyi temizleyici olan halı yıkama makinelerini ve bitkisel deterjanlarını kullanarak, hijyenik temizlik yapmaktayız. Bitkisel temizlik sayesinde halılarınız kimyasala maruz kalmaz, yıpranmaz ve kısa zamanda temizlenir. Üzerinde buluna kir, bakteri ve lekeler temizlenir, durulanır ve kurutularak adresinize hızlı bir şekilde teslim edilir. Hem temizliğin hem de kalitenin adresi olan Erenköy yıkama sayesinde, siz de uzun süre temiz kalacak ve ilk günkü kadar yenilenmiş halılara sahip olabilirsiniz. Profesyonel halı yıkama ekibimiz tecrübeli ve halılarınızın sorunlarına göre temizlik işlemi gerçekleştirecek, müşterilerimize halılarını bu şekilde teslim edecektir.

Erenköy Araç Koltuk Yıkama

Araçlarınızın koltukları, ev ve iş yerindeki koltuklara oranla daha çabuk kirlenmektedir. Detayı bir temizlik yapılmadığı takdirde yolculuk esnasında koku yapabilen araç koltukları, Erenköy araç koltuk yıkama hizmeti sayesinde uzun zaman kullanabileceğiniz bir özelliğe sahip olacaktır. Kısa zamanda yapılacak koltuk yıkama işlemimiz, araçlarınızın iç yapısına ve koltuklarınızın kumaş özelliklerine göre seçilen ekipmanlarla yapılmaktadır. Kullanacağımız deterjanlar ve özel buharlı makineler sayesinde araç koltuklarının girilmesi zor bölgelerine kadar nüfuz eden yöntemler kullanırız. Bu sayede kaliteli ve hijyenik bir temizlik yaparak koltuklarınızın alt ve üst kısımlarında, süngerlerin iç ve yüzey bölgelerinde oluşan kirlerin sökülmesin ve ilk günkü kadar temiz olmasını sağlarız.

Erenköy Yatak Yıkama

Ev ve Otellerde sürekli kullanılmakta olan yataklarınız, mayt bakterilerinin istila ettiği sağlıksız alanlara dönüşebilir. Erenköy yatak yıkama bitkisel bakteri önleyici ve temizleyici deterjanlar yardımıyla yataklarınızın ilk günkü sağlıklı formuna geri dönmesini sağlayacaktır. Hijyenik ve yatakların yay malzemelerine göre yapacağımız temizlik, buharlı ve ya çekmeli yöntemlerle sünger içerisinde oluşmuş kirlerin dışarı çıkmasını sağlayacaktır. Kısa ve %100 kesin sonuçlu temizleme yöntemleri kullandığımız firmamız, son teknoloji makinelerle yataklarınızdaki lekelerden ve kirlerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Temiz ve hijyenik uykular için Erenköy yıkama firmamızın kullandığı yöntemlerden memnun kalacak, yataklarınızın ömrünü uzatacaksınız. Yataklarınızın üst ve alt kısımları, iç ve yüzey bölgelerinin temizliği için ayrı malzemeler ve yöntemler kullanılmaktadır.

Erenköy Yorgan Yıkama

Yün ve elyaf yorgan modellerine göre farklı yıkama yöntemleri uyguladığımız Erenköy yorgan yıkama hizmetimiz, çocuk, yetişkin ve bebek yorganlarını ayrı deterjan ve makinelerle temizlemektedir. Bitkisel deterjanlarla temizleme işlemi yapılan yorganlar, içlerinde bulunan maddelere göre yıkama, durulama ve kurulama işlemlerin gerçekleştirerek söz verilen tarihte adresinize teslim edilir. Kısa bir işlem olan yorgan yıkama, yorganınızın yapısına ve boyutlarına göre incelenir, profesyonel ekibimiz sayesinde temizleme işlemine alınır. Temizleme işlemi sırasında yoranın iç kısmı buharlı ya da su yardımıyla temizlenir, kurutulur ve özel ambalajlara koyularak adresinize teslim edilecek hale getirilir. Erenköy yıkama hizmetlerinin güvencesiyle uzun süre kullanabileceğiniz bir şekilde yorganlarınızı bize teslime edebilirsiniz.

Erenköy Battaniye Yıkama

Ev ve otel gibi yaşam alanlarında kullanılan battaniyeler, yapıları ve kullanılan işleme malzemeleri dolayısıyla incelikli temizlenmesi gereken eşyalardır. Erenköy battaniye yıkama hizmetimiz, yıpranma ve yırtılma gibi olaylar yaşanmadan, sağlıklı ve kusursuz yıkama işlemleri yapmaktadır. Bitkisel deterjanlar ve battaniyeler için özel olarak geliştirilmiş makinelerle, bebek, çocuk ve yetişkin battaniyelerini temizler ve kısa zamanda tarafınıza teslim ederiz. Battaniye renk ve yapılarına göre uygulama yapılması gereken bir eşya olduğu için, yıkama ve kurutma işlemlerini doğal yollarla gerçekleştirir, yıpranma payını azaltmaya özen gösteririz. Battaniyelerinize uzun ömürlü kalacak bir şekilde %100 hijyen odaklı bir temizleme işlemi yaparız.

Erenköy Yastık Yıkama

Erenköy yastık yıkama işlemiyle, yastıklarınızın içinde bulunan elyaf, tüy ya da yün yapısına göre ayrıcalıklı bir temizlik yaptığımız firmamız, %100 hijyen odaklı çalışmaktadır. Bitkisel deterjanlar ve makinelere yardımıyla temizlenen yastıklarınız, Erenköy güvencesinde olacaktır. Temizlik ve hijyen konusunda yastıkların temizlenirken, diğer eşyaların kullanıldığı makinelerle değil, yastıklara özel geliştirilmiş son teknoloji ekipmanlarla temizlik işlemi yapmaktayız. Renk, esneklik ve yapı kaybı olmadan, yastıklarınızın kullanım alanlarına göre temizlik işlemlerini yapar, sizden aldığımız şekilde zarar vermeden temizlerin. Söz verdiğimiz tarihte, hijyen odaklı ve kaliteli bir şekilde yaptığımız yastık yıkama işlemimiz, yıkama, durulama ve kurutma şeklinde devam etmektedir. Özel ambalajlarla yastıklarınız kapatıldıktan sonra, adresinize hızlı ve zamanında teslimat yapılmaktadır.

Fiyat Alın!

Erenköy Koltuk Yıkama firmamızın sitemizdeki indiriminden yararlanın! Yapmanız gereken Adınız Soyadınız ve numaranızı aşağıda belirtmek. Erenköy Koltuk yıkama ile sizde mükemmel hizmetin tadını çıkarın.